Ďakujeme za váš záujem o naše komplexné servisné služby, ktoré poskytujeme s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Sme hrdí na to, že náš záručný a pozáručný servis pre naše zariadenia je založený na precíznych postupoch a individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi.

servis

Obsahom každého produktu, ktorý vám dodáme, je vytvorená sprievodná dokumentácia s obsiahlym súborom bezpečnostných a informačných dát. Táto dokumentácia zahŕňa podrobné servisné pokyny, zoznamy prvkov na pravidelnú kontrolu a opotrebiteľných dielov. Naša ponuka služieb je charakterizovaná nielen flexibilitou, ale aj všestrannosťou, s cieľom plne uspokojiť špecifické potreby našich klientov.

Jednou z neodškriepiteľných výhod našich údržbových služieb je poskytovanie neobmedzeného času venovaného pravidelnému servisu, a to za pevný poplatok, ktorý kryje náklady spojené s dochádzaním k vám. S neuveriteľne rýchlym reagovaním odpovedáme na vaše správy do 24 hodín a s vysokou efektivitou sa snažíme odstrániť poruchy do 72 hodín, s výnimkou prípadov, kedy vyžadujú zložité dodávky komerčných komponentov.

Naši špecialisti sú k dispozícii nielen priamo na mieste, ale aj telefonicky, aby poskytli rýchlu a účinnú podporu tímu údržby zákazníka.

Naša komplexná ponuka služieb zahŕňa:

• Opravy a pravidelné služby
• Vzdialená diagnostika
• Kontroly a inventarizácia existujúcich strojov a liniek
• Funkčné skúšky zariadení a systémov
• Školenia a príručky
• Poradenstvo pri výbere zariadení a systémov


Ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám poskytli všetku potrebnú podporu a informácie.

 

TEL : +421 948 626 848

 „Mám nápad...“

Rapídne prototypovanie

Sme váš spoľahlivý partner pre výskum a vývoj. Od návrhu CAD po fyzický prototyp vo vašich rukách a nakoniec váš tím je rýchlejší ako kedykoľvek predtým. Využívame najnovšie technológie rýchleho prototypovania, aby sme splnili vaše dizajnérske výzvy a budeme s vami spolupracovať pri overovaní a zlepšovaní vašich nápadov. Naše služby rýchleho prototypovania zahŕňajú parametrické softwarové systemy, CNC výrobu, 3D tlač a spolu poskytujú možnosti pre nahliadnutie do alternatív navrhnutých prístupov počas hľadania toho pravého orechového riešenia.

Rýchla výroba

Sme tiež vaším najlepším výrobným partnerom. Ponúkame celý rad riešení, ktoré vám pomôžu škálovať od efektívnych prototypov až po sériovo výrobné diely. Naše bohaté výrobné skúsenosti a schopnosť integrovať zdroje nám umožňujú zvládnuť potreby akéhokoľvek projektu a zabezpečiť, aby vaše diely vždy spĺňali najvyššie štandardy kvality. Zákazkové výrobné služby zahŕňajú CNC obrábanie, sústruženie, frézovanie, zváranie, rezanie a ohýbanie plechov a povrchovú úpravu dielov.

Strojárenské umenie

Máte technický problém a nevidíte riešenie? Alebo máte víziu a radi by ste ju pretavili do skutočnosti? Využite naše skúsenosti. Ako dlhoročný výrobca prototypov máme schopnosť dodať plne funkčné technické zariadenia alebo služby v oblasti krátkodobej, maloobjemovej ale aj sériovej výroby. Prenechajte všetky technické problémy na nás, aby ste sa vy mohli sústrediť sa to čo je pre vás kľúčové.

© JHL s.r.o.
Kontakt: info@jhl.sk | Tel: +421 948 626 848

created by: Marek Sarvas