Ďakujeme za váš záujem o naše komplexné servisné služby, ktoré poskytujeme s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Sme hrdí na to, že náš záručný a pozáručný servis pre naše špičkové stroje a linky je založený na precíznych postupoch a individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi.

servisKaždý produkt, ktorý vám dodáme, je sprevádzaný veľmi obsiahlymi informáciami v dokumentácii. Táto dokumentácia zahŕňa podrobné servisné pokyny, zoznamy prvkov na pravidelnú kontrolu a rýchlo opotrebiteľných dielov. Naša neuveriteľne rozmanitá ponuka služieb je charakterizovaná nielen flexibilitou, ale aj výnimočnou všestrannosťou, s cieľom plne uspokojiť špecifické potreby našich klientov.

Jednou z neodškriepiteľných výhod našich údržbových služieb je poskytovanie neobmedzeného času venovaného mesačnému servisu, a to za pevný poplatok, ktorý kryje náklady spojené s dochádzaním k vám. S neuveriteľne rýchlym reagovaním odpovedáme na vaše upozornenia do 24 hodín a s vysokou efektivitou sa snažíme odstrániť poruchy do 72 hodín, s výnimkou prípadov, kedy vyžadujú zložité dodávky komerčných komponentov.

Naši skúsení špecialisti sú k dispozícii nielen priamo na mieste, ale aj telefonicky alebo prostredníctvom telekonferencií, aby poskytli rýchlu a účinnú podporu tímu údržby zákazníka. Naša komplexná ponuka služieb zahŕňa:

  • Opravy a pravidelné služby
  • Vzdialená diagnostika (VPN, PLC online)
  • Kontroly a inventarizácia existujúcich strojov a liniek
  • Funkčné skúšky zariadení a systémov
  • Školenia a príručky
  • Poradenstvo pri výbere zariadení a systémov

Ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám poskytli všetku potrebnú podporu a informácie.

 

TEL : +421 948 626 848

 „Mám nápad...“

Rapídne prototypovanie

Sme váš spoľahlivý partner pre výskum a vývoj. Od návrhu CAD po fyzický prototyp vo vašich rukách a nakoniec váš tím je rýchlejší ako kedykoľvek predtým. Vyvinuli sme najnovšiu technológiu rýchleho prototypovania, aby sme splnili vaše dizajnérske výzvy a budeme s vami spolupracovať pri overovaní a zlepšovaní vašich nápadov na produkty, funkčných testoch a inžinierskych overeniach. Naše služby rýchleho prototypovania zahŕňajú CNC prototypovanie, 3D tlač, vákuové liatie, rýchle obrábanie, prototypovanie plechov a konečnú úpravu prototypov.

Rýchla výroba

Sme tiež vaším najlepším výrobným partnerom. Ponúkame celý rad riešení, ktoré vám pomôžu škálovať od efektívnych prototypov až po výrobné diely. Naše bohaté výrobné skúsenosti a schopnosť integrovať zdroje nám umožňujú zvládnuť potreby akéhokoľvek projektu a zabezpečiť, aby vaše diely vždy spĺňali najvyššie štandardy kvality. Zákazkové rýchle výrobné služby zahŕňajú CNC obrábanie, vstrekovanie plastov, odlievanie kovov, výrobu plechov a konečnú úpravu dielov.

Strojárenské umenie

Vytvárajte technické prototypy, aby ste zabezpečili produkty, ktoré sú navrhnuté na výrobu a testované na funkčnosť, vyrobiteľnosť a životaschopnosť prostredníctvom série fáz overovania. Ako profesionálny výrobca prototypov máme schopnosť dodať tie najlepšie modely vizuálneho dizajnu, plne funkčné konštrukčné prototypy alebo služby v oblasti krátkodobej a maloobjemovej výroby, čo vám umožní dôkladne overiť váš návrh a pomôže vám sústrediť sa na kľúč. prvky vývoja produktu.

© JHL s.r.o.
Kontakt: info@jhl.sk | Tel: +421 948 626 848

created by: Marek Sarvas