V našej ponuke sa venujeme predajom rôznych produktov, a preto by sme radi poskytli bližšie informácie o našich službách a podmienkach dopravy.

  1. Individuálne cenové ohodnotenie pre väčšie predmety a paletové zásielky: Pri objednávke rozmerovo väčších predmetov, ako sú celé sauny, dvere do sauny, alebo predmety s vysokou váhou zariadení, strojov a príslušenstva, uplatňujeme individuálne ceny poštovného. Týmto spôsobom zabezpečujeme férové a presné ohodnotenie pre každého zákazníka.

  2. Dovoz tovaru našou firmou: Ak by ste mali záujem o dovážanie tovaru priamo k vám, ponúkame túto možnosť na základe predchádzajúceho telefonického dohovoru. Ide najmä o objemné zásielky, veľkoobchodné dodávky alebo expresné dodávky za príplatok. Cena tejto špeciálnej dopravy bude vopred nacenena po telefonickom dohovore.

prototyp

Veríme, že naše informácie vám pomôžu pri rozhodovaní o realizácii Vašich plánov. Ak by ste mali ďalšie otázky alebo potrebovali ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

 

TEL : +421 948 626 848

 „Mám nápad...“

Rapídne prototypovanie

Sme váš spoľahlivý partner pre výskum a vývoj. Od návrhu CAD po fyzický prototyp vo vašich rukách a nakoniec váš tím je rýchlejší ako kedykoľvek predtým. Vyvinuli sme najnovšiu technológiu rýchleho prototypovania, aby sme splnili vaše dizajnérske výzvy a budeme s vami spolupracovať pri overovaní a zlepšovaní vašich nápadov na produkty, funkčných testoch a inžinierskych overeniach. Naše služby rýchleho prototypovania zahŕňajú CNC prototypovanie, 3D tlač, vákuové liatie, rýchle obrábanie, prototypovanie plechov a konečnú úpravu prototypov.

Rýchla výroba

Sme tiež vaším najlepším výrobným partnerom. Ponúkame celý rad riešení, ktoré vám pomôžu škálovať od efektívnych prototypov až po výrobné diely. Naše bohaté výrobné skúsenosti a schopnosť integrovať zdroje nám umožňujú zvládnuť potreby akéhokoľvek projektu a zabezpečiť, aby vaše diely vždy spĺňali najvyššie štandardy kvality. Zákazkové rýchle výrobné služby zahŕňajú CNC obrábanie, vstrekovanie plastov, odlievanie kovov, výrobu plechov a konečnú úpravu dielov.

Strojárenské umenie

Vytvárajte technické prototypy, aby ste zabezpečili produkty, ktoré sú navrhnuté na výrobu a testované na funkčnosť, vyrobiteľnosť a životaschopnosť prostredníctvom série fáz overovania. Ako profesionálny výrobca prototypov máme schopnosť dodať tie najlepšie modely vizuálneho dizajnu, plne funkčné konštrukčné prototypy alebo služby v oblasti krátkodobej a maloobjemovej výroby, čo vám umožní dôkladne overiť váš návrh a pomôže vám sústrediť sa na kľúč. prvky vývoja produktu.

© JHL s.r.o.
Kontakt: info@jhl.sk | Tel: +421 948 626 848

created by: Marek Sarvas